W artykule „Rynku Prawniczego” mogą Państwo przeczytać o niedawnym powiększeniu zespołu kancelarii GRK Adwokaci | Górnikowska Rytlewscy Kosek.
Publikacja przybliża sylwetkę nowego Partnera, adwokata Tomasza Rytlewskiego (zespół prawa własności intelektualnej i nowych technologii), który dołączył do założycieli kancelarii – adwokatów Bogumiły Górnikowskiej (zespół prawa karnego), Marty Rytlewskiej (zespół prawa cywilnego i cywilnego procesowego) i Bartosza Koska (zespół prawa gospodarczego).

Zachęcamy także do zapoznania się bliżej z sylwetkami Partnerów i pozostałych prawników kancelarii w zakładce „Zespół” na naszej stronie internetowej www.grk-adwokaci.pl.

Link do artykułu: Kancelaria GRK powiększa grono partnerów i tworzy praktykę prawa własności intelektualnej | Rynek Prawniczy

 
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w Internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.
Napisz Dojazd