Zaangażowanie i profesjonalizm

Prawo pracy to dziedzina, która pojawia się w działalności każdego podmiotu gospodarczego, a także w życiu większości klientów indywidualnych. Nasi adwokaci i radcowie prawni posiadają szerokie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i pragną wspomagać klientów GRK Adwokaci w tym zakresie.

 

Zespół prawa pracy i ubezpieczeń społecznych świadczy pomoc prawną w zakresie prawa pracy, zarówno zbiorowego jak i indywidualnego, a także w zakresie ubezpieczeń społecznych.

 

Doradztwo w tym obejmuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, w tym pomoc w opracowywaniu aktów prawa wewnątrzzakładowego, przygotowywaniu dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i jego rozwiązaniem, jak i prowadzeniem sporów z tym związanych. Ponadto doradztwo to obejmuje również prowadzenie sporów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych po stronie pracowników lub zleceniobiorców. 

 

Pomagamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i Klientom biznesowym. 


Pomoc prawna w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmuje w szczególności:  

 

 

  • reprezentację w postępowaniach przed sądami pracy, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Państwową Inspekcją Pracy
  • opracowywanie regulaminów pracy i wynagradzania 
  • przygotowanie umów o pracę, umów zlecenia, umów menedżerskich 
  • sporządzanie oświadczeń o wypowiedzeniu umowy o pracę lub jej rozwiązaniu bez wypowiedzenia 
  • opracowywanie odwołań od wypowiedzeń umów o pracę oraz od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
  • przeprowadzanie audytów w zakresie prawa pracy 
  • prowadzenie szkoleń 

 

 

Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w Internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.
Napisz Dojazd