Grzegorz Madej

Prawnik | aplikant radcowski

Grzegorz Madej

Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz gospodarczym.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców. W dotychczasowej praktyce Grzegorz Madej zajmował się między innymi bieżącym doradztwem gospodarczym, w szczególności przygotowywaniem lub opiniowaniem umów, jak również przygotowywaniem opinii prawnych obejmujących różne aspekty działalności gospodarczej prowadzonej przez jego Klientów.

W ramach dotychczasowej praktyki posiada doświadczenie w zakresie reprezentacji interesów Klientów przed właściwymi sądami i organami administracji publicznej. ‎Przedmiot praktyki skupia się wokół problematyki spraw gospodarczych.

W ramach aktualnych doświadczeń zawodowych mec. Madej świadczył obsługę prawną w języku polskim i angielskim na rzecz polskiego oddziału jednego z największych dostawców usług finansowych na świecie oraz na rzecz grupy spółek jednego z wiodących ‎w skali światowej dostawców usług z branży inżynieryjno- projektowej.
Języki: polski, angielski
Członkostwo: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie
Edukacja: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji (Magister Prawa, 2018)
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w Internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.
Napisz Dojazd