Krzysztof Pająk

Aplikant radcowski

Krzysztof Pająk

Mecenas Krzysztof Pająk jest aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie korporacyjnym oraz w obsłudze sporów cywilnych i gospodarczych.

Mecenas Krzysztof Pająk doradza klientom w zakresie przygotowywania i negocjowania umów oraz w postępowaniach sądowych, w szczególności w zakresie sporów gospodarczych. Wspiera zespół kancelarii w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz podmiotów działających w branży mediów i rozrywki (w tym przy obsłudze prawnej produkcji audiowizualnych) oraz IT. 

Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, podczas których był dwukrotnie laureatem stypendium rektora UJ dla najlepszych studentów.  

Przed dołączeniem do GRK zdobywał doświadczenie w kancelarii Porwisz i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni (2021-2022). 
Języki: polski, angielski, hiszpański 
Członkostwo: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie 
Edukacja: Uniwersytet Jagielloński (Magister Prawa, 2020)  
 
Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w Internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.
Napisz Dojazd