To, co pozwala Twojej firmie wyróżnić się na rynku, dając przewagę konkurencyjną, to pomysły i ludzie, którzy je tworzą. W GRK Adwokaci rozumiemy i rozwijamy tę wartość.

Kancelaria GRK Adwokaci została założona przez partnerów i prawników z największych polskich Kancelarii, którzy pragnęli połączyć dla swoich Klientów zalety pracy w wyspecjalizowanych zespołach z możliwościami największych sieciowych korporacji prawniczych.

Efektywne usługi - tworzone na miarę

Naszą misją jest dostarczanie tworzonych na miarę, efektywnych usług zorientowanych na potrzeby konkretnych sektorów gospodarki. Jesteśmy nie tylko doradcami prawnymi, ale parterami współpracującymi z naszymi Klientami w realizowanych przez nich projektach. Liderzy praktyk w GRK Adwokaci to osoby posiadające nie tylko wiedzę prawniczą, lecz również wieloletnie doświadczenie w poszczególnych gałęziach prawa oraz praktyczną znajomość obszarów działalności naszych Klientów. 

Wysoka jakość usług, zaangażowanie i doświadczenie – to filary, na których zbudowaliśmy naszą kancelarię.

poznaj nasz zespół

Twoje pomysły – nasze doświadczenie


Nasi Klienci doceniają zdolność naszej firmy do konsekwentnego i kompleksowego dostarczania usług doskonałej jakości w różnych obszarach prawa i biznesu, począwszy od sporów handlowych, procesów karnych i postępowań cywilnych oraz gospodarczych, prawa medycznego i farmaceutycznego, spraw regulacyjnych, fuzji i przejęć.

Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w Internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.
Napisz Dojazd